1. Extraligový turnaj kadetek konečně doma

Tempo Titans Kadetky

S lehkým zpožděním přicházíme i my se zpravodajstvím z prvního extraligového víkendu našich kadetek. Dočkali jsme se – turnaj kadetek jsme hráli poprvé u nás doma na Tempu.

Všichni jsme byli natěšený a doufali jsme ve slunečný víkend. Což teda úplně nevyšlo a dokonce i sníh se ukázal.

Ale i přesto, že byla zima, tak se víkend moc povedl. Holky až na pár chybiček, kdy nám trochu zacukali fanouškovskými nervy (např. v zápase s Eagles..), hrály zodpovědně a moc hezky. Dařilo se jak na pálce, tak i v obraně. Je vidět, že holky v zimě nezahálely a zase se posunuly o kus dál. Výborně se dařilo nadhozu – Ema i Aničky celou zimu trénovaly a bylo to znát.

Celkově jsme skončili na krásném druhém místě, s nejvíce body v útoku a nejméně v obraně. Skvělý zápas odehrály holky s Trutnovem, se kterým to dotáhly až do 10 směny!!! Tzn. že rozhodl až 4. tiebreak Byl to krásný zápas a my si ho jako diváci moc užili. Dokonce po celou dobu svítilo sluníčko, což byl v té zimě fakt zázrak.

Skvělou posilou je i naše nová trenérka na jedničce Jarmila Fryšová zvaná Šuly. S Diblou tvoří výbornou dvojku a holky díky tomu čeká další várka cenných zkušeností. Jako vždy se naši báječní rodiče a i samotné hráčky postarali o výborné dobroty. Boj o zlatou vařečku se skvěle rozjel a tak holky a nás fanoušky čeká jistě báječná sezóna, plná skvělého softu a úžasných kulinářských zážitků na tribunách.

Díky patří všem, kteří pomáhali při zápasech a to jak při přípravě hřišť, zapisování výsledků, zastřešení turnaje, tak i poli v roli rozhodčích. Moc se na sezónu těšíme. Holkám přejeme hodně úspěchů a nám spoustu krásných víkendů s našimi dcerami a ostatními fanoušky na tribunách.

Chceme výš, jdeme dál!!!

S účinností od 12.3. 16:00 až do odvolání nebo ukončení nouzového stavu v ČR oddíl přerušuje veškeré své organizované aktivity.

Takové mimořádné opatření bylo schváleno VV oddílu po vyhlášení nouzového stavu. Celý dopis členům je ke stažení ZDE

Připomínáme, že mimo akce organizované oddílem obecně není přístup na a do jakýchkoli sportovních prostor TJ členům povolen. Během vyhlášené karantény prosíme o striktní dodržování tohoto pravidla.

Děkujeme za pochopení