1. Extraligový turnaj kadetek konečně doma

Tempo Titans Kadetky

S lehkým zpožděním přicházíme i my se zpravodajstvím z prvního extraligového víkendu našich kadetek. Dočkali jsme se – turnaj kadetek jsme hráli poprvé u nás doma na Tempu.

Všichni jsme byli natěšený a doufali jsme ve slunečný víkend. Což teda úplně nevyšlo a dokonce i sníh se ukázal.

Ale i přesto, že byla zima, tak se víkend moc povedl. Holky až na pár chybiček, kdy nám trochu zacukali fanouškovskými nervy (např. v zápase s Eagles..), hrály zodpovědně a moc hezky. Dařilo se jak na pálce, tak i v obraně. Je vidět, že holky v zimě nezahálely a zase se posunuly o kus dál. Výborně se dařilo nadhozu – Ema i Aničky celou zimu trénovaly a bylo to znát.

Celkově jsme skončili na krásném druhém místě, s nejvíce body v útoku a nejméně v obraně. Skvělý zápas odehrály holky s Trutnovem, se kterým to dotáhly až do 10 směny!!! Tzn. že rozhodl až 4. tiebreak Byl to krásný zápas a my si ho jako diváci moc užili. Dokonce po celou dobu svítilo sluníčko, což byl v té zimě fakt zázrak.

Skvělou posilou je i naše nová trenérka na jedničce Jarmila Fryšová zvaná Šuly. S Diblou tvoří výbornou dvojku a holky díky tomu čeká další várka cenných zkušeností. Jako vždy se naši báječní rodiče a i samotné hráčky postarali o výborné dobroty. Boj o zlatou vařečku se skvěle rozjel a tak holky a nás fanoušky čeká jistě báječná sezóna, plná skvělého softu a úžasných kulinářských zážitků na tribunách.

Díky patří všem, kteří pomáhali při zápasech a to jak při přípravě hřišť, zapisování výsledků, zastřešení turnaje, tak i poli v roli rozhodčích. Moc se na sezónu těšíme. Holkám přejeme hodně úspěchů a nám spoustu krásných víkendů s našimi dcerami a ostatními fanoušky na tribunách.

Chceme výš, jdeme dál!!!