JUNIORKY | FINÁÁÁÁLE!

ℹ️ Souběžně s koncovkou základní části žen proběhlo semifinále EXL juniorek. Tempo vyzvalo v sérii hrané na dvě vítězná utkání SK Joudrs Praha.

✅ Juniorky v kompletním složení rozhodly první utkání série ve druhé směně, kdy zaskočily pod umělým osvětlením domácí Joudrs sedmi body. Chybělo málo, aby utkání bylo ukončeno dříve, ale náskok již nenarůstal a Tempo porazilo Joudrs 9:1!
✅ Svoboda Park hostil obě semifinále a diváci na tribunách sledovali i ve druhém zápase série dominantní výkon Tempa, které stejně jako v prvním mači devětkrát skórovalo. Soupeřky z Joudrs odpověděly pouze třemi body a dámy mohly po výhře 9:3 oslavit postup do FINÁLE EXL JUNIOREK!
💙 Finálové boje jsou na programu o posledním zářijovém víkendu 28.-29.září! Udělejte si v diářích místo a přijďte podpořit juniorky ve válce o titul proti Eagles Praha - Baseball & Softball!
#tempopraha #tempovsrdci #temposoftball

S účinností od 12.3. 16:00 až do odvolání nebo ukončení nouzového stavu v ČR oddíl přerušuje veškeré své organizované aktivity.

Takové mimořádné opatření bylo schváleno VV oddílu po vyhlášení nouzového stavu. Celý dopis členům je ke stažení ZDE

Připomínáme, že mimo akce organizované oddílem obecně není přístup na a do jakýchkoli sportovních prostor TJ členům povolen. Během vyhlášené karantény prosíme o striktní dodržování tohoto pravidla.

Děkujeme za pochopení