SuperCup 2020 zrušen

IBD včera odpoledne rozhodla o zrušení letošního ročníku tradičního turnaje.

Vážení přátelé baseballu,

S ohledem na současnou situaci a reálné předpoklady vývoje musel organizační výbor SuperCupu rozhodnout o zrušení letošního turnaje. 11. ročník SuperCupu se tak přesouvá na rok 2021, předběžně na termín 4.-6. června 2021.

Přestože jsme věřili, že můžeme toto nepříjemné rozhodnutí posunout na pozdější termín, přípravné schůzky potvrdily, že za současných podmínek není možné turnaj uspořádat.

Ve spolupráci s ČBA se samozřejmě budeme zabývat celou koncepcí soutěží v roce 2020 tak, abychom toto období překonali.

Za IBD

Jirka Herold, ředitel turnaje                        Bóža Bílek, sportovní ředitel      

 

Provoz obnoven, šatny uzavřeny

S uvolněním vládních opatření od 11. 5. 2020 oddíl obnovuje všechnu sportovní činnost a to za dodržení následující pravidel:

  1. Člen se nesmí účastnit tréninku nebo zápasu, pokud má akutní zdravotní potíže odpovídající virové infekci (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu a pod.) nebo podléhá karanténě.
  2. Před začátkem tréninkové jednotky nebo zápasu bude odpovědným trenérem ve vstupech na střídačky umístěn dezinfekční prostředek, který trenér obdrží od správy areálu. Všichni hráči a trenéři jsou povinni si tímto prostředkem před začátkem tréninku nebo zápasu vydezinfikovat ruce.
  3. Do šatny pro uskladněný materiál bude přistupovat pouze trenér.
  4. Pro případný přístup družstev do haly při špatném počasí, může být šatna využita jako "přezouvárna" a vstup do haly. V přezouvárně hráči nesmí nechávat žádné oblečení nebo osobní věci nebo se v ní převlékat - nesmí jí využívat jako šatnu. Pro splnění smyslu opatření v podobných prostorách smí být v přezouvárně maximálně pět hráčů najednou.