Využijte trenérská školení v listopadu na Tempu

Tempo Titans Baseball - Trenérská školení

Zveme vás na trenérská školení, která se budou konat u nás v areálu 8.11.2015. Školení bude rozděleno do dvou bloků. První blok pro začátečníky – rodiče a další zájemce o trénování, druhý blok pro pokročilé – trénink nadhazovačů.

Školení pro naši oblast, podobně jako v loňském roce, bude uspořádáno PBS a obsazeno kvalitními lektory. 
První blok je zaměřeno na trénink přípravky, t-ballu, coachballu, tj. celkově na nejmenší hráče. Probíhat budou ukázky drilů a hlavně her. Školení je vhodné pro začínající trenéry mládeže a pomocníky z řad rodičů. 
Počítá se s udílením licence Family a 1 kredit do celoživotního vzdělávání trenérů pro účastníky. Udílené kredity a licence jsou schválené od TMK. 
Termín prvního bloku - neděle 8.11.2015 od 16:00 do cca 18:30 na Páté metě v areálu Tempa Titans. Praktické ukázky budou následně pod střechou u tunelů. 
Cena za první blok je 100 Kč/osoba. Peníze budou použity výhradně k úhradě pronájmu a zaplacení alespoň malé odměny lektorům, za jejich čas. 
Lektory školení budou Richard Kania a Zuzana Šrejberová. 

Další chystaný blok se bude týkat mimosezónní přípravy nadhazovače a výuky technických nadhozů. Začátek bude bezprostředně po prvním bloku, tj. mezi 18:00 a 18:30. Konec ve 20:00. Je to z důvodu časových možností lektorů, pronájmu prostor a také s ohledem na mimopražské účastníky, kteří tak mohou přijet pouze jeden den. 
Druhý blok budou školit Richard Kania, Jake Rabinowitz a Tomáš Duffek. 


Přihlášky na oba bloky prosím posílejte na adresu Matouše Procházky This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., aby se vědělo, kolik lidí očekávat. 

Bylo by dobré využít, zvláště proto, že se koná u nás v klubovně. 
Za Tempo Titans 
Ivan Nevěřil