Céčko v dubnu bez výhry

V pondělí nastoupilo Céčko ke svému druhému zápasu v regionálním přeboru. Soupeřem nám byli Miners Kladno, které letos ještě neokusilo porážku. Náš tým chtěl odčinit prohru z minulého týdne z Troji, bohužel i v tomto zápase jsme tahali za kratší konec.

Zápasy od 17h jsou pro většinu z hráčů Céčka smrtící, a tak i na tento zápas se dostavujeme na poslední chvíli, někteří i krátce po oficiálním začátku zápasu. A možná to i podle toho vypadá, soupeř z Kladna soustředěným výkonem na pálce i v poli postupně a trpělivě sbírá doběhy. Nám se daří obsazovat mety, avšak kýžené body to nepřináší.

Když je po třetí směně stav 0:8, hrozí zápas debalkem. Teprve v dohrávce 4. směny se nám daří skórovat, a to hned pětkrát. Od té doby jsme jako vyměnění a v každé směně bodujeme. Bohužel boduje i soupeř a tak se nám daří výsledek jen korigovat.

Brzký západ slunce urychlen podmračenou oblohou nám dovoluje odehrát jen šest plných směn během kterých bohužel taháme za kratší konec a v zápase prohráváme o tři body 13:16. Celkově jsme odehráli lepší zápas než minulou středu, je však vidět, že nám chybí kvalitní nadhoz a směny tak lepíme jak se dá. Ani práce obrany není zatím na stejné úrovni jako v loňském roce.

Vzhledem k tomu, že má C tým nyní tři týdny pauzu a další zápas je čeká až 4. května, je dostatek času zlepšit výkonnost týmu, aby příští zápas byl tím vátězným.

 

 123456789R
Miners Kladno 1 3 4 3 2 3 0 0 0 16
Muži C 0 0 0 5 5 3 0 0 0 13