Využijte trenérská školení v listopadu na Tempu

Tempo Titans Baseball - Trenérská školení

Zveme vás na trenérská školení, která se budou konat u nás v areálu 8.11.2015. Školení bude rozděleno do dvou bloků. První blok pro začátečníky – rodiče a další zájemce o trénování, druhý blok pro pokročilé – trénink nadhazovačů.

Školení pro naši oblast, podobně jako v loňském roce, bude uspořádáno PBS a obsazeno kvalitními lektory. 
První blok je zaměřeno na trénink přípravky, t-ballu, coachballu, tj. celkově na nejmenší hráče. Probíhat budou ukázky drilů a hlavně her. Školení je vhodné pro začínající trenéry mládeže a pomocníky z řad rodičů. 
Počítá se s udílením licence Family a 1 kredit do celoživotního vzdělávání trenérů pro účastníky. Udílené kredity a licence jsou schválené od TMK. 
Termín prvního bloku - neděle 8.11.2015 od 16:00 do cca 18:30 na Páté metě v areálu Tempa Titans. Praktické ukázky budou následně pod střechou u tunelů. 
Cena za první blok je 100 Kč/osoba. Peníze budou použity výhradně k úhradě pronájmu a zaplacení alespoň malé odměny lektorům, za jejich čas. 
Lektory školení budou Richard Kania a Zuzana Šrejberová. 

Další chystaný blok se bude týkat mimosezónní přípravy nadhazovače a výuky technických nadhozů. Začátek bude bezprostředně po prvním bloku, tj. mezi 18:00 a 18:30. Konec ve 20:00. Je to z důvodu časových možností lektorů, pronájmu prostor a také s ohledem na mimopražské účastníky, kteří tak mohou přijet pouze jeden den. 
Druhý blok budou školit Richard Kania, Jake Rabinowitz a Tomáš Duffek. 


Přihlášky na oba bloky prosím posílejte na adresu Matouše Procházky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., aby se vědělo, kolik lidí očekávat. 

Bylo by dobré využít, zvláště proto, že se koná u nás v klubovně. 
Za Tempo Titans 
Ivan Nevěřil