Podzimní část sezóny Céčka je ve znamení turnajů a nadstavbového play-off, do kterého se postoupilo z osmého (posledního místa). Kromě toho by C tým měl odehrát ještě ty zápasy, které nestihl na jaře a v létě v rámci základní části.

První podzimní akcí Céčka je účast na mezinárodním turnaji POSLEDNÝ STRIKEOUT, který pořádá zpřátelený baseballový klub Fighting Flies Bratislava od pátku 15. září do neděle 17. září. Kromě našeho týmu se turnaje zúčastní i Skokani Olomouc B, Aligátoři Znojmo a Pelicans Bučovice z Čech a ze Slovenska kromě domácích Fighting Flies Bratislava ještě BK Martin, Brickfield Bratislava a Seals Košice. Náš tým se tohoto turnaje účastní poprvé a věříme, že poslouží jako kvalitní příprava před play off.

Play-off začíná hned v pondělí 18. září a v něm nás v sérii na dva vítězné zápasy čeká naše Béčko, které skončilo v základní části páté (nebýt několika neodehraných zápasů, které skončili jako oboustranná skreč, šli by kluci z Béčka do horního play-off). Vítěz této série se utká s vítězem série SaBaT Praha B vs. Miners Kladno. Rozpis zápasů série naleznete níže:

  1. 18.9. 17:00 Titans B vs. Titans C
  2. 20.9. 17:00 Titans C vs. Titans B
  3. 25.9. 17:00 Titans B vs. Titans C (v případě nerozhodného stavu série)

 

A poslední akcí podzimu, které se Céčko zúčastní je již tradiční turnaj ve Znojmě "O pohár starosty Kuchařovic". Letos, již jedenadvacátého ročníku, kromě nás, domácích Aligátorů a tradičních účastníků Express Brno a STB Ostrava, i zúčastní dva slovenské týmy Fighting Flies Bratislava a BK Martin. Turnaj se hraje o víkendu 7.-8.10.2017.

GO TITANS GO !