Tempo Sportovní Centrum

Tempo Sportovní Centrum vzniklo v roce 2019 za účelem rozvoje dětí a mládeže v oblasti sportovních dovedností. Je součástí baseballového a softballového oddílu TJ Tempo Praha. Zaměřujeme se na všestranný rozvoj od atletiky, posilování přes gymnastiku až k baseballu. Má být doplňkovým programem pro mladé sportovce.

Nejpočetnější skupinou našich návštěvníků jsou talentovaní baseballoví hráči, kteří chtějí zdokonalit své nadání a propojit všechny tréninkové plány pro své individuální účely. Centrum má za cíl zabezpečit komplexní sportovní přípravu a dovést hráče do nejvyšších soutěží baseballové ligy jejich věkové kategorie.

Aktuální informace najdete na Facebookové stránce

Našimi trenéry jsou profesionální sportovci většinou extraligoví hráči baseballu, kteří se věnují trénování mládeže již několik let. Milují baseball a na způsobu jejich tréninku je to vidět.

Tempo sportovní centrum funguje v areálu TJ Tempo Praha největším a nejlépe vybaveným na baseball a softball v České republice. K dispozici jsou prostorná venkovní sportoviště a plně vybavená sportovní hala. Ta má téměř 900 m2 a součástí je i nová posilovna.  

V dnešní době jsou mladí sportovci často jednostranně přetěžování v rámci svého oddílu či klubu. Trénují náročně a intenzivně v jedné oblasti sportu. Nejsou výjimkou fázové tréninky několikrát týdně. Víkendy tráví na soustředěních nebo turnajích. Často mají více trenérů, kteří s nimi jedou individuální tréninkové plány, aniž by věděli, co bylo procvičováno s ostatními. Jsou velmi zdatné v daných činnostech, ale chybí jim schopnost zdravého pohybu. Naší snahou je, aby naši hráči pochopili a poznali fungování svého těla a svalů. Cílem je vštípit atletické základy každému z nich.

Kontaktní osoba: Pavel Kunst, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefon: +420 603 940 886