První letošní turnaj kategorie do jedenácti let se odehrál v hale míčových sportů v Liberci.

Jednalo se o coachpitch a našimi soupeři ve skupině byli týmy Piranhas Beroun, Eagles Krč U11, Eagles Krč U10 a Blesk Jablonec nad Nisou.

Skupinu jsme bez větších obtíží vyhráli, o čemž svědčí pouze 4 obdržené body. V každém zápase po bodu. Nízký počet bodů byl výsledkem dobře fungující obrany ve vnitřním i vnějším poli. Naši vnější polaři pak přidali k rutinním zákrokům i pár vynikajících asistencí na třetí i domácí metě a vnitřní pole hrálo také téměř bez chyb. To nám dodávalo klid k soustavnému tlaku na pálce, který byl vždy dříve či později odměněn body. Všechny zápasy jsme vyhráli o pět a více bodů.

Ve finále jsme pak narazili na Sabat Praha, kde jsme až do poslední směny vedli 7:0. Po našem střídání v poli Sabat ještě korigoval na 7:4, ale naše obrana již více bodů nedovolila a tak jsme zaslouženě vyhráli.

Největší naší předností byl široký kádr kvalitních hráčů. Na turnaji bylo přítomno 15 hráčů, přičemž každý hráč odehrál minimálně dvě celá utkání, za což pak byl odměněn sladkou odměnou v podobě medovníku. Děkujeme organizátorům za dobře zvládnutý turnaj a rádi se ho zúčastníme i příští rok.