Mimořádná opatření - koronavirus

S účinností od 12.3. 16:00 až do odvolání nebo ukončení nouzového stavu v ČR oddíl přerušuje veškeré své organizované aktivity.

Takové mimořádné opatření bylo schváleno VV oddílu po vyhlášení nouzového stavu. Celý dopis členům je ke stažení ZDE

STK ČBA dnes dopoledne vydala rozhodnutí o pozastavení všech soutěží organizovaných ČBA minimálně do 12.4., už je tedy jasné, že Opening day baseballové Extraligy proti SaBaTu se v původně plánovaném termínu konat nebude.

Soutěže softballu jsou rozepsané až od 18.4. a ČSA zatím žádné rozhodnutí o jejich pozastavení nevydala.

Turnaj SUMA Pony League, který již tradičně spolupořádáme s Eagles Praha a měl se konat 16. - 19.4. se ruší. Rozhodnutí již bylo komunikováno všem přihlášeným týmům.

Clubhouse zůstává s upravenou otevírací dobou otevřen do 20:00 - neváhejte využít aktuálně praktické telefonické objednávky předem (734878887) nebo i dovoz přes službu Uber Eats

Připomínáme, že mimo akce organizované oddílem obecně není přístup na a do jakýchkoli sportovních prostor TJ členům povolen. Během vyhlášené karantény prosíme o striktní dodržování tohoto pravidla.

Provoz obnoven, šatny uzavřeny

S uvolněním vládních opatření od 11. 5. 2020 oddíl obnovuje všechnu sportovní činnost a to za dodržení následující pravidel:

  1. Člen se nesmí účastnit tréninku nebo zápasu, pokud má akutní zdravotní potíže odpovídající virové infekci (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu a pod.) nebo podléhá karanténě.
  2. Před začátkem tréninkové jednotky nebo zápasu bude odpovědným trenérem ve vstupech na střídačky umístěn dezinfekční prostředek, který trenér obdrží od správy areálu. Všichni hráči a trenéři jsou povinni si tímto prostředkem před začátkem tréninku nebo zápasu vydezinfikovat ruce.
  3. Do šatny pro uskladněný materiál bude přistupovat pouze trenér.
  4. Pro případný přístup družstev do haly při špatném počasí, může být šatna využita jako "přezouvárna" a vstup do haly. V přezouvárně hráči nesmí nechávat žádné oblečení nebo osobní věci nebo se v ní převlékat - nesmí jí využívat jako šatnu. Pro splnění smyslu opatření v podobných prostorách smí být v přezouvárně maximálně pět hráčů najednou.