Hledá se trenér/trenérka

Oddíl Tempo Praha poptává trenéra/trenérku do soutěže 2. ligy žen. Jedná se převážně o samostatné vedení zápasů o víkendech (2x double za víkend) a asistenci při trénincích během týdne (úterý a čtvrtek od 18,00 hodin). Tréninky probíhají společně s A týmem žen a vede je Milan Humaj.

Předpoklady:

  • minimálně trenérská softballová licence III. třídy, nebo baseballová trenérská licence II. třídy (nabízíme kompenzaci v plné výši za případné proškolení k získání této licence v letošním roce)
  • časové možnosti při vedení zápasů o víkendech

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení
  • kompenzace v plné výši za cestovní náklady a ubytování v rámci soutěže a přípravy na ni
  • podílení se na vytváření lepší a fungující ženské složky oddílu

Zájemce žádáme o zaslání kontaktních údajů na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (telefonní číslo).

Provoz obnoven, šatny uzavřeny

S uvolněním vládních opatření od 11. 5. 2020 oddíl obnovuje všechnu sportovní činnost a to za dodržení následující pravidel:

  1. Člen se nesmí účastnit tréninku nebo zápasu, pokud má akutní zdravotní potíže odpovídající virové infekci (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu a pod.) nebo podléhá karanténě.
  2. Před začátkem tréninkové jednotky nebo zápasu bude odpovědným trenérem ve vstupech na střídačky umístěn dezinfekční prostředek, který trenér obdrží od správy areálu. Všichni hráči a trenéři jsou povinni si tímto prostředkem před začátkem tréninku nebo zápasu vydezinfikovat ruce.
  3. Do šatny pro uskladněný materiál bude přistupovat pouze trenér.
  4. Pro případný přístup družstev do haly při špatném počasí, může být šatna využita jako "přezouvárna" a vstup do haly. V přezouvárně hráči nesmí nechávat žádné oblečení nebo osobní věci nebo se v ní převlékat - nesmí jí využívat jako šatnu. Pro splnění smyslu opatření v podobných prostorách smí být v přezouvárně maximálně pět hráčů najednou.