Mládež a Nábor

 

205 dětí do 15 let 

Chceš se stát součástí týmu Titans, neváhej a přijď si to vyzkoušet a poznat nové kamarády!!!

Nábor probíhá celoročně v případě zájmu nás kontaktuj na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..                  

Proč právě baseball a softball?
Jedná se o příbuzné pálkovací sporty. Patří mezi nejpopulárnější sporty na světě. Jako jedny z mála sportů dávají svojí rozmanitostí postů a herních situací příležitost pro uplatnění různým typům dětí. Baseball a softball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a
přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.
Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě.


Jak staré děti se mohou přihlásit do baseballu a softballu?
Bereme děti ve věku 4-15let

 

Co vás bude baseball a softball stát?
Prvních 5 týdnů v jakékoliv kategorii NIC. Poté se platí roční příspěvek v závislosti na věkové kategorii.

Provoz obnoven, šatny uzavřeny

S uvolněním vládních opatření od 11. 5. 2020 oddíl obnovuje všechnu sportovní činnost a to za dodržení následující pravidel:

  1. Člen se nesmí účastnit tréninku nebo zápasu, pokud má akutní zdravotní potíže odpovídající virové infekci (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu a pod.) nebo podléhá karanténě.
  2. Před začátkem tréninkové jednotky nebo zápasu bude odpovědným trenérem ve vstupech na střídačky umístěn dezinfekční prostředek, který trenér obdrží od správy areálu. Všichni hráči a trenéři jsou povinni si tímto prostředkem před začátkem tréninku nebo zápasu vydezinfikovat ruce.
  3. Do šatny pro uskladněný materiál bude přistupovat pouze trenér.
  4. Pro případný přístup družstev do haly při špatném počasí, může být šatna využita jako "přezouvárna" a vstup do haly. V přezouvárně hráči nesmí nechávat žádné oblečení nebo osobní věci nebo se v ní převlékat - nesmí jí využívat jako šatnu. Pro splnění smyslu opatření v podobných prostorách smí být v přezouvárně maximálně pět hráčů najednou.