Juniorská reprezentace - tempo titans

Letošní sezónu byla do ženské extraligy zavedena novinka, v podobě zápasů s juniorskou reprezentací U19, která je má prověřit a co nejlépe připravit na Mistrovství Evropy, které je čeká. 

 

Vzhledem ke včerejšímu počasí, kdy pršelo už od brzkých ranních hodin, si každý myslel, že se zápas zruší. Záhadně se ale naše domácí hřiště podařilo vysušit a s malým zpožděním jsme mohli začít. Byla zima a celou dobu poprchávalo, ale naším cílem bylo hlavně odehrát a ustát nepříjemné podmínky.

Tyto zápasy jsou vždycky složité a je důležité se hlavně pořádně mentálně připravit. Je vždy potřeba si říct, že oba dva týmy jsou na tom stejně a vyhrává vždy ten, kdo je lépe připraven.

Zápas začal vlažně a po několika vystátých BB jsme šli do vedení. Naše nadhazovačky více méně soupeřky k ničemu nepustily, a tak jsme to v poli měly celkem lehké (díky bohu :-)), protože zima, déšť a hlavně šero, byli naším největším soupeřem. Po změně nadhozu jsme odpálily ještě pár hitů a po páté směně zápas ukončily rozdílem 10:0.

Zápas nebyl nikterak zajímavý, ale velmi náročný. Koncentraci i přes nepříznivé počasí jsme ale zvládli, a tak si připisujeme další výhru do extraligové tabulky, která se bude rozhodně počítat.

Chceme výš, jdeme dál!