Tempo Ženy A

Soupeřem prvního extraligového víkendu pro nás byla Kotlářka a Eagles.

První sobotní zápas byl ze začátku lehce roztržitý, a tak v první směně soupeř hned dvakrát skóroval díky krásným odpalům do zadního pole. Ve čtvrté směně jsme se ale probudily a skóre otočily v náš prospěch. Agresivní útok nám umožnil zápas ukončit rozdílem v 6. směně (10:2).

V druhém zápase jsme navázaly na pálkařskou chuť z posledních směn prvního a zápas tak opět ukončily rozdílem, tentokrát již ve 4. směně (10:0).

Stejnou chuť jsme si přivedly i do nedělního zápasu s Eagles, a to i přes to, že byla velká zima. Už v první směně jsme skórovaly hned pětkrát na reprezentační nadhazovačku, Veroniku Burianovou. Míma na Verču odpálila první týmový HR a stáhla jím 3 body. Chuť se s námi nesla až do třetí směny, kdy jsme mohly zápas opět ukončit rozdílem (12:0).

Koncentraci na pálce jsme ale do posledního zápasu nedokázaly udržet a oběma týmům se do sedmé směny podařilo skórovat pouze jednou. V tie-breaku jsme sice stáhly jeden bod, ale to nám na vítězství nestačilo. Zápas skončil 3:2 pro Eagles a my si z víkendových bojů připisujeme 3 výhry a 1 prohru.

S bilancí 3:1 na zápasy můžeme být spokojení, koncentraci na pálce je potřeba udržet i do dalších zápasů a nejlépe do všech zápasů, které nás čekají. Extraliga bude letos velmi vyrovnaná a bude se počítat jakákoliv výhra.

Dalším naším soupeřem budou už tento víkend Kunovice, za kterými se vydáme na jejich domácí půdu.

Zápasy budou určitě náročné, a tak nám držte palce!

Chceme výš, jdeme dál!

Tempo Ženy A